Hakkımızda
MEPAR Metal A.Ş. olarak 1992'den beri çelik dövme alanında faaliyet gösteriyoruz. Yüksek teknoloji ile donatılmış tesisimizde otomotiv, hidrolik, tarım, iş makineleri, madencilik, inşaat, makine sanayi gibi alanlarda çelik ürünler üretmekteyiz. Ar-Ge ve kalite kontrol gibi üretim tüm alanlarını kendi bünyemizdeki makinelerde verimli işgücü ile sağlıyoruz.

Fikir aşamasından başlayarak tasarım, malzeme uygunluk kontrolü, protoip imalatı ve tüm kalite kontrol gereksinimini bilinçli bir ekip ile büyük bir titizlikle takip ediyoruz. Kendi bünyemizde yer alan kalıphanemizde yüksek kaliteli kalıplar üretiyor, üretim aşamasındaki revizelerlekalıp ömrünün uzatılmasını sağlıyoruz. DIN EN ISO:9001:2000 kalite yönergelerine uygun üretim yapıyor, tüm dünyanın çelik dövme ihtiyacına karşılık veriyoruz.

Hem ulusal hem de uluslararası pazarda hızla büyüyerek, yıllık yüksek miktarlarda çelik dövme kapasitesine sahip bir firma olarak hem yerli firmaların hem de uluslararası firmaların üretimine katkı sağlıyoruz. Dövme sektöründe sektörün gelişimine de büyük katkı sağlayan firmamız rekabetçi piyasa koşullarını koruyarak son teknoloji makineler ile üretimine devam ediyor.

Tüm hakları saklıdır. © 2017
Mepar Metal Parça Sanayi ve Ticaret A.Ş.