MEPAR Metal A.Ş. olarak 1992’den beri çelik dövme alanında faaliyet gösteriyoruz.

Hakkımızda

Yüksek teknoloji ile donatılmış tesisimizde otomotiv, hidrolik, tarım, iş makineleri, madencilik, inşaat, makine sanayi gibi alanlarda çelik ürünler üretmekteyiz. Ar-Ge ve kalite kontrol gibi üretim tüm alanlarını kendi bünyemizdeki makinelerde verimli işgücü ile sağlıyoruz.

Fikir aşamasından başlayarak tasarım, malzeme uygunluk kontrolü, prototip imalatı ve tüm kalite kontrol gereksinimini bilinçli bir ekip ile büyük bir titizlikle takip ediyoruz. Kendi bünyemizde yer alan kalıphanemizde yüksek kaliteli kalıplar üretiyor, üretim aşamasındaki revizelerle kalıp ömrünün uzatılmasını sağlıyoruz. DIN EN ISO:9001:2000 kalite yönergelerine uygun üretim yapıyor, tüm dünyanın çelik dövme ihtiyacına karşılık veriyoruz.

Hem ulusal hem de uluslararası pazarda hızla büyüyerek, yıllık yüksek miktarlarda çelik dövme kapasitesine sahip bir firma olarak hem yerli firmaların hem de uluslararası firmaların üretimine katkı sağlıyoruz.

Dövme sektöründe sektörün gelişimine de büyük katkı sağlayan firmamız rekabetçi piyasa koşullarını koruyarak son teknoloji makineler ile üretimine devam ediyor.

Vizyonumuz

◾ Kaliteli, güvenilir ve nitelikli hizmet sunarak, müşterilerimizin istek ve beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak,
◾ Nitelikli iş gücü ile global pazarda sektöre yön veren ürünler üretmektedir.

Misyonumuz

◾ Kaynaklarını doğru bir şekilde kullanarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında ve yüksek kaliteleri ürünler üreterek destek olmak,
◾ Gelişmiş teknoloji alt yapısı ile çevreye duyarlı ürünler üretmek,
◾ İçinde bulunduğumuz çelik dövme sektöründe nitelikli üretim yapan, dünya standartlarında bir firma olmaktır.
◾ Nitelikli iş gücü ile global pazarda sektöre yön veren ürünler üretmektedir.